IV Niedziela Adwentu

22 grudnia 2013

1. Uczniów, którzy uczęszczali w październiku na nabożeństwo różańcowe i na roraty w Adwencie proszę, aby zostali po Mszy św. w kościele. Natomiast kandydaci do bierzmowania dzisiaj swoje indeksy zostawiają do sprawdzenia i na potwierdzenia dzisiejszej obecności. Zwrot będzie w czasie świąt po dowolnej Mszy św. (poza Pasterką).

2. Roraty odprawiamy jeszcze w poniedziałek i wtorek o godz. 7.00. Przed roratami wspólnie odmawiamy różaniec o godz. 6.40.

3. Obchód uroczystości Bożego Narodzenia rozpoczynamy w domu wieczerzą wigilijną. Postarajmy się, aby nadać tej wieczerzy atmosferę religijną, pielęgnując tradycję i zwyczaje wigilijne.

4. Są jeszcze do nabycia świece na stół wigilijny przygotowane przez Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

5. Pasterkę tradycyjnie odprawiamy o północy a następne Msze św. w środę i czwartek o godz. 9.00 i 11.30.

Liturgia na Dziś